in ,

Kobiety przykładają kapustę do piersi. Powód Cię bardzo zaskoczy

Popularny trend umieszczania kapusty i pozostawiania na piersi, rozpoczął się od europejskich i amerykańskich kobiet. Na pierwszy rzut oka metoda może wydawać się nieco nietypowa, ale karmiące piersią kobiety są w stanie zrobić wiele, gdy piersi są obolałe. Dlaczego więc nie wykorzystać kapusty. 

Metoda jest również pomocna w przypadkach związanych z bólem i stresem spowodowanym przez noszenie niewygodnego stanika.

zogdaily

Jeśli chcesz spróbować tej metody, możesz umieścić kapustę przed użyciem na około godzinę w lodówce. Następnie należy wziąć dwa wewnętrzne liście i umyć je dokładnie zimną wodą. Wykonaj również cięcie na środku liścia robiąc okrągły otwór na sutka. Następnie przyłóż liście przez około 20 minut do piersi.

W tym czasie możesz się relaksować lub wykonywać codzienne czynności. Jeśli liście staną się ciepłe, można je usunąć. W razie potrzeby powtórz procedurę, aby pozbyć się bólu. Jeśli nawet po kilku tygodniach stosowania nadal odczuwasz dyskomfort i ból piersi, należy skonsultować się z ginekologiem i nie bagatelizować objawów.

pinterest

Nie ma naukowych dowodów na działanie tej metody, która pomaga koić ból i obrzęk kobiecych piersi. Jednak okazuje się, że wiele kobiet korzysta z niej okładając piersi zimnymi liśćmi kapusty. Prawdopodobnie działa to porównywalnie do gorących i zimnych okładów.

Źródło: gutfuerdich

Co o tym sądzisz?

75 points
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 100.000000%

6 trików które wzbogacą Twój make up bez wydawania pieniędzy

6 produktów żywnościowych, które pomogą Ci zbudować sześciopak. Będziesz zaskoczony