in

Pielęgniarka przyniosła mamie noworodka. To co zobaczyła w jego buzi ją przeraziło

Jennifer Melton urodziła pięknego i zdrowego chłopczyka, któremu dała na imię Nate. Kolejnego dnia oddała go pielęgniarkom, aby te mogły przeprowadzić rutynowe badania – ważenie, mierzenie, pobranie krwi. Jenifer miała w tym czasie trochę odpocząć, jednak po chwili pielęgniarki oddały jej chłopca i zaczęły opisywać badania które muz zrobiły. Gdy kobieta zaczęła ich słuchać, nie wiedziała w pierwszej chwili czy kobieta żartuje czy może jednak mówi prawdę…

youtube.com

Niepotrzebny zabieg?

Przed zabraniem dziecka nie poinformowano matki, że Nate przejdzie badania inne niż te rutynowe, nie mówiąc już o jakimkolwiek zabiegu, a okazało się inaczej. 1-dniowy chłopczyk został poddany zabiegowi przecięcia wędzidełka języka.

Przerażona mama, gdy spojrzała do buzi swojego synka i zobaczyła w niej krew, co ją bardzo zaniepokoiło. Była kompletnie zdezorientowana. 

youtube.com

Niefortunna pomyłka

Jak się później okzało lekarze poprosili pielęgniarkę o przyniesienie nie tego maluszka, co trzeba. W wyniku nieszczęśliwej pomyłki chłopczyk przeszedł zabieg zupełnie niepotrzebnie.

Źródło:  youtube.com

Co o tym sądzisz?

78 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

8 sposobów wykorzystania soli kuchennej

Filmowała upadek z 7 piętra i nawet przez chwilę się nie zawahała, zeby udzielić jej pomocy