in

PAMIĘTASZ CHŁOPCA, KTÓRY PALIŁ 40 PAPIEROSÓW DZIENNIE? ZOBACZ JAK WYGLĄDA TERAZ!

Wszyscy byli w szoku, kiedy poznali historię dwuletniego Ardi Rizala, który palił 40 papierosów dziennie. Ta wiadomość obiegła cały świat.

Nie mamy zamiaru mówić o szkodliwości palenia. Wszyscy widzieliśmy masę reklam pokazujących negatywny wpływ papierosów na dzieci będące biernymi palaczami. Nic więc dziwnego, że kiedy świat obiegła historia dwuletniego Ardi Rizala, każdy był w szoku. Chłopiec wypalał dziennie dwie paczki papierosów.

Mieszkający w Indonezji Ardi, wypuszczał dym papierosowy, siedząc na swoim trójkołowym rowerku. Te zdjęcia udostępniane były w mediach zarówno tradycyjnych, jak i elektronicznych, wszędzie na świecie. Historia odbiła się tak szerokim echem, że indonezyjski rząd został poproszony o zajęcie stanowiska w sprawie.

Dla chłopca zorganizowano specjalną terapię, aby pomóc mu rzucić palenie. Udało się. Chłopak wyszedł z uzależnienia, ale niestety zamienił je na inny nałóg. Zaczął bardzo dużo jeść, co doprowadziło do niebezpiecznej nadwagi.

W końcu jednak, chłopak wygrał z uzależnieniem, kiedy odwiedził dietetyka. Ten nauczył go odpowiednio jeść. Dzisiaj Ardi wygląda i czuje się znacznie lepiej.

Wyraźnie widać, że chłopak jest w lepszej kondycji. Już nie pali papierosów i dobrze się odżywia. Świat odetchnął z ulgą, że chłopiec wygrał ze swoim ciężkim uzależnieniem.

A oto film, który wywołał całą dyskusję:

Źródło: youtube.com

Co o tym sądzisz?

51 points
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Dziewczynki robiły zdjęcia niedaleko torów. Na jednym z uchwyciły swojego mordercę

18 przedmiotów, które skrywają pewien sekret. Wkurzysz się, że nie znałeś wcześniej ich zastosowania