in

Dziewczynki robiły zdjęcia niedaleko torów. Na jednym z uchwyciły swojego mordercę

14-letnia Liberty German i 13-letnia Abigail Williams zostały brutalnie zamordowane, gdy postanowiły wybrać się na spacer wzdłuż torów w pobliżu malowniczego szlaku poza Delphi w Indianie.

Możliwe, że sprawcy nigdy by nie odnaleziono, gdyby nie telefon jednej z dziewczynek, który policja zabezpieczyła na miejscu zdarzenia,a w którym to śledczy dokonali kluczowego dla sprawy odkrycia.

W telefonie dziewczynki odnaleziono nagranie z dnia, w którym nastolatki zostały zamordowane. Liberta była na tyle świadoma, że włączyła nagrywanie, mimo że wiedziała, jak skończy się to, co je spotkało… Wyraźnie słychać, jak mężczyzna mówi: „W dół ze wzgórza”.

Śledczy odnaleźli również wiele filmików i zdjęć sprzed zabójstwa. Nastolatki robiły sobie zdjęcia kilometr od miejsca,w którym odebrano im życie. Na jednej fotografii w oddali widać mężczyznę. Oczywiście policja nie ma żadnej pewności, czy jest to morderca, ale chcą sprawdzić każdy trop, aby nic im nie umknęło.


Wszyscy są poruszeni gestem nastolatki, która ostatkiem sił włączyła telefon, mając nadzieję, że będzie to trop dla policji. Sierżant, Tony Slocum, powiedział:

Bez wątpienia Liberty German jest bohaterką. Nie ma wątpliwości, w jakim celu to zrobiła. Jesteśmy jej wdzięczni i zrobimy wszystko, aby złapać mordercę. Jeśli to oglądasz, możesz być pewien, że niedługo Cię złapiemy i zapłacisz za to.

 

Policja w czasie konferencji prasowej informowała, że sprawdza każdy trop i jest coraz bliżej odnalezienia mordercy. Miejmy nadzieję, że osoba, która dopuściła się tak okrutnej zbrodni, zostanie schwytana.

Co o tym sądzisz?

251 points
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Wiemy już, czy pięknej Dee udało się znaleźć ukochanego!

PAMIĘTASZ CHŁOPCA, KTÓRY PALIŁ 40 PAPIEROSÓW DZIENNIE? ZOBACZ JAK WYGLĄDA TERAZ!