in

6 trików które wzbogacą Twój make up bez wydawania pieniędzy

Tych kilka sztuczek sprawi, że szybko i bezproblemowo wykonasz codzienny makijaż, a także uratujesz kilka kosmetyków, których już nie używałaś…

1.Gąbeczki i krople olejku

http://4.bp.blogspot.com/-kRyatHyQcpw/U671Uz9aMvI/AAAAAAAAKjQ/pYBJ5VWbLHU/s1600/makeup+blender+syis+vs+real+techniques+sponge.png
bp

Nie masz czasu na nałożenie kremu, a po nim bazy i podkładu? Blogerki znalazły sposób na połączenie tych zabiegów – na gąbeczkę typu beauty blender nanieś kilka kropli olejku, a potem swój standardowy podkład. Kosmetyk świetnie się rozprowadzi, a skóra będzie nawilżona!

2. Zaschnięta mascara

s-media-cache

Mascara zaschła w opakowaniu? Dodaj do niej kilka kropli płynu do soczewek i poczekaj chwilę. Będzie odratowana!

3. Brak eyelinera?

bangla.babyonline.pl

Do wykończenia wieczorowego make-upu przydałby się idealnie czarny eyeliner, a właśnie się skończył? Efekt flamastra możesz uzyskać dzięki kredce, której kolorowy grafit utrzymasz przez 3 sekundy w płomieniu świecy. Przez chwilkę pozwól jej ostygnąć, zanim dotkniesz oka. Lekko nadtopiony produkt da zupełnie inne efekty!

3. Odrosty na paznokciach

sztuka-zdobienia-paznokci

Odrosty na paznokciach można przeobrazić w supermodne zdobienie! Lśniące obramowanie wokół skórek – tak popularne w tym sezonie – wyczarujesz lakierem z cieniutkim pędzelkiem i ukryjesz pod nim niepomalowane płytki. Świetnie sprawdzi się też konfetti lub warstwa mieniącego pyłku, którą nałożysz w miejscu odrostu i pokryjesz top coatem!

4. Brak różu?

beautyicon

Sypki róż do policzków to kosmetyk wielofunkcyjny. W kryzysowej sytuacji zastąpi różowy lub cielisty cień do powiek, a połączony z tłustą substancją (balsamem, olejkiem) może stworzyć dodatkowy kolor pomadki na awaryjne sytuacje!

6. Nudny błyszczyk?

polki

Znudził ci się lśniący błyszczyk? Możesz go zmatowić dzięki odciśnięciu na chusteczce nadwyżki kosmetyku i nałożeniu na niego odrobiny pudru lub mąki ziemniaczanej. Będzie wyglądał jak zupełnie inny.

Co o tym sądzisz?

53 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Dlatego zawsze należy spać nago. Twoje zdrowie i samopoczucie będzie Ci wdzięczne

Kobiety przykładają kapustę do piersi. Powód Cię bardzo zaskoczy